#LAWENDOWAkraina

Marika i Lusia w lawendzie

W sierpniu zakończyliśmy projekt pt. „Lawendowa Kraina”.

Agencja Modeli ZEBRAblue została zaproszona na sesję plenerową do Lawendowej Krajny w Rościminie. Jest to bajeczne miejsce – trudne do opisania słowami. Lawenda rozpościera się wzdłuż i wszerz przez ogromne pole. Fioletowe i białe kwiatki łączą się, dając wrażenie bezkresu. Nieopodal znajduje się ogródek, a jeszcze dalej urokliwe jezioro.

Ania, 21 lat

Goszcząca nas rodzina opowiedziała nam o pracy związanej z uprawą lawendy. Wyhodowanie tak pięknej krainy wiąże się z niezwykłym poświęceniem i zaangażowaniem. Jest to miejsce, które warto odwiedzić, zobaczyć oraz uwiecznić na zdjęciach.

Kuba, 28 lat

Wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu bardzo się zaangażowały, a atmosfera panująca podczas sesji na wzgórzu lawendy była przepełniona śmiechem i żartami. Cała sesja trwała około 3 godziny. Nasi modele bardzo dobrze się bawili, pijąc w czasie przerw lawendową lemoniadę. W projekcie wzięło udział 5 osób: Marysia, Marika, Łucja, Ania oraz Kuba.

Łucja, 14 lat

Na koniec otrzymaliśmy małe podarunki: ususzone bukieciki, które wspaniale pachną w szafie oraz skutecznie odstraszają mole. Dziękujemy serdecznie Lawendowej Krajnie za udostępnienie nam miejsca do sesji zdjęciowej. Jesteśmy również ogromnie wdzięczni pani Lidii Koniec (FOTOLidka) za udostępnienie nam ślicznych sukienek dla naszych modelek.

Marika, 10 lat
Marysia, 3 latka

Tekst JN/ red. Patrycja Michalik